Plánování a top diáře

Asi už víte, že mě plánování baví, a tak mám pro vás další článek, který nebude přímo o multipotencialitě, ale právě opět o plánování. Tentokrát se podíváme na diáře.

S mojí multipotencialitou to ale rozhodně souvisí, protože já když si všechno nenaplánuju, mám v životě trochu chaos a jsem z toho pak nervózní. Díky plánování se zvládám věnovat všemu co chci.

Jsem v tomhle stará škola a pořád si píšu vše radši na papír než do mobilu. Ten pocit, když si můžu úkoly škrtnout, když jsou hotové, je vážně skvělý. Navíc si do diářů můžu malovat a jinak je zdobit. Zkrátka se kreativně vyřádit.

Možná se ptáte, proč píšu o diářích v srpnu, když je do nového roku ještě daleko. Spousta diářů se ale už dělá nedatovaná a můžete tedy do nich začít psát kdykoli. Popřípadě existují diáře, které začínají od září.

Takže je podle mě ideální čas začít se poohlížet po novém kousku, který se mnou bude trávit další rok. Mám pro vás výběr diářů, které mě zaujaly a mezi kterými jsem si vybírala. Který nakonec u mě vyhrál, se dozvíte na konci článku.

Pánové mi prominou, že můj výběr je nepřekvapivě holčičí. Ale těch diářů je tolik, že jsem se rozhodla ukázat vám skutečně jen ty, které se mi vážně líbily.

Doufám, že vám můj výběr bude inspirací a budu ráda, když mi dáte vědět, nad jakým diářem uvažujete. Popřípadě jestli dáváte přednost plánování v mobilu.

Happy planner

Diáře Happy planner jsou populární už několikátý rok především díky krásným designům a možnosti jednotlivé stránky vyndat a zase zandat. Někoho může odradit to, že zabírají docela dost místa a především je vyšší cena. Ale ty designy jsou fakt krásný.

Koupíte tady >>

Momenteeczech

Na tenhle diář jsem narazila při brouzdání na Instagramu. Jedná se o diář, který je vyráběn v Česku, což je mi hodně sympatické. Funguje vlastně stejně jako Happy planner, kdy si můžete jednotlivé listy vyndavat a opět vracet do diáře.

Konkrétně tento diář je zaměřený na to, abyste konečně dosáhli svého vysněného těla. Na stránkách najdete ale i jiné diáře. Kromě klasického třeba i svatební.

Koupíte tady >>

Bella Rose

Jedná se o klasický diář, u kterého mě zaujal především jeho design. Začíná už od srpna a má pár super vychytávek. Každé tři měsíce je na stránce praktická kapsička na lístečky, účtenky, vizitky a další papírky. Ještě víc mě zaujalo, že obsahuje i trhací papírky.

Koupíte tady >>

Moleskin

Diář Moleskin už jsem jednou měla a byla jsem s ním spokojená. Dají se sehnat krásné designy i klasika bez obrázků. Moleskin je skutečně pro všechny a pokud nepotřebujete žádné speciální vychytávky, je to diář přesně pro vás. Mně se líbí konkrétně tento Peanuts, který bude dostupný od září.

 

Koupíte tady >>

Paolo Coelho

Kdo má rád knížky Paola Coelha, jistě ocení i jeho diář. Design je opět krásný. Pro kreativce a umělecké duše je to dobrá volba.

Koupíte tady >>

Doller

Nemohla jsem ho vynechat. Poslední dobou na něj narážím všude na internetu a čtu nadšené ohlasy. Tento diář je zaměřený na motivaci a má za cíl pomoci vám splnit všechny vaše sny a plány. Vymysleli ho dva Češi a líbí se mi, jak tento projekt dělají s láskou.

Koupíte tady >>

Albi

Albi je klasika, která tu musí být . Je to moje největší stálice, měla jsem ho už několikrát. Albi přišla, jako jedna z prvních firem, s hravými designy a každý rok se ještě zlepšuje. Seženete velké množství designů, velikostí a provedení, a to za skvělou cenu. Tady vidíte, které zaujaly mě.

Koupíte tady >>

Kreativ

Poslední diář, který tu chci zmínit je od časopisu Kreativ. Pokud jste časopisu Kreativ propadli jako já, určitě vás potěší tento diář se samolepkami. Je nedatovaný, tak si ho můžete pořídit kdykoli a začít hned psát.

 

Koupíte tady >>

A který diář tedy nakonec u mě vyhrál?

Tradáááááá

Je to Doller…

Rozhodla jsem se podpořit české kluky, jejich projekt mi je sympatický a vyloženě motivační diář jsem ještě neměla, tak jsem hodně zvědavá, jestli to ještě zvýší moji produktivitu. Dám vám po nějaké době vědět, jak mi vyhovuje.

Sama jsem na to hodně zvědavá a hrozně se těším, až mi přijde.

Který diář zaujal vás? Znali jste všechny?

 

Stáhněte si eBook zdarma a zjistěte, proč je skvělé být multipotenciálem

Jsem Jana, baví mě asi milion věcí a ukazuju i ostatním, že není nutné se specializovat.  Protože když vás baví všechno, nejste divní, ale multipotenciální! O své zkušenosti se chci podělit s ostatními a ukázat jim, že být multipotenciální není nevýhoda, ale úžasná životní cesta plná zážitků a kreativity. Jsem autorka eBooku Když vás baví všechno>>. Více o mně si můžete přečíst tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů