Přemýšlíte, čím a jak se můžete živit a vydělávat, když vás baví všechno?

Chcete vědět, jak si i vy můžete uspořádat život, aby v něm bylo vše, co vás naplňuje?

Zjistěte:

 • Jak to udělat, abyste si už nemuseli vybírat jen jediné zaměření
 • Jaké máte možnosti, jak si vydělávat, když vás baví hodně věcí
 • Jak si můžete najít svou jedinečnou cestu, když jste multipotenciální
 • Jak si i vy zařadíte do svého života vše, co je pro vás důležité

Dřív jsem si myslela, že si musím vybrat jedinou věc, která mě bude živit celý život. Ale nesmířila jsem se s tím a naučila se, jak si poskládat své zájmy tak, aby mě uživily a můj život mě více bavil.

A vy to můžete dokázat taky. Řeknu Vám JAK..!

Dnes už vím, že jsem multipotenciální a vyhovuje mi pracovat na více projektech najednou. Svůj zájem o více věcí a mé nadšení do více oborů už dnes považuji za svou výhodu a přednost.

Ale dříve jsem se hodně trápila. Vzpomínám si, jak jsem se nutila soustředit se na jedinou věc a ty ostatní upozadit nebo hůř, nevnímat.

Teď už se ale nebojím rozvíjet se ve více oborech. Už se nemusím trápit, že jsem divná, nerozhodná a zmatená. Naopak vím, že mám v sobě úžasné schopnosti propojovat věci, které miluji a které mi dávají smysl.  

Už několik let se věnuji více věcem. Aktuálně jsou mé vášně grafika, kosmetika, tvorba vlastních věcí a psaní. Na první pohled možná nesourodá čtveřice, ale já v ní vidím spojitost. Vše je propojené kreativitou a mým nadšením tvořit. 

Jsem důkaz, že to jde. Nemusíte se omezovat přesvědčením, že se musíte věnovat jedné věci a setrvat u ní celý život. 

Všechny mé zkušenosti a vše, co mi připadalo o multipotencialitě důležité, jsem sepsala do eBooku

Když vás baví všechno

Aneb jak se uživit, vydělávat a najít svou životní cestu jako multipotenciál

 • Seznámíte se podrobněji s multipotencialitou
 • Zjistíte, jaké máte možnosti, a jak můžete vydělávat, když vás baví všechno. Představím vám 4 základní modely, které multipotenciálové používají.
 • Ukážu vám, jak vybrat projekty, na které se zaměřit a kolik jich zvolit.
 • Pomůžu vám najít vaši cestu, rozhodnout se jak chcete, aby váš život vypadal a rozjet své projekty. Podíváme se na vaše možnosti v zaměstnání i podnikání.
 • Ucítíte silnou motivaci, že můžete žít spokojeně i jako multipotenciál a ukážu vám, kde a kým se inspirovat.
 • Pomůžu vám vytvořit si plán a stanovit si první kroky, abyste si mohli vytvořit život, který vás bude naplňovat.

Nejste v tom sami. Lidí, kteří se trápí tím, že nedokážou zůstat u jediného povolání, je více než si myslíte. Spousta z nich už svou cestu našla a já vám chci pomoci najít i tu vaši, která vám bude dávat smysl. 

Já si tím už prošla a teď vám můžu předat své zkušenosti a vše, co jsem se dočetla na zahraničních blozích od zkušených multipotenciálů.

Podívejte se, jak to uvnitř eBooku vypadá.

 

Představte si, že můžete rozvíjet více svých nadání. Nemusíte se už trápit nad tím, že nevíte, jakému projektu dát přednost. Konečně si plníte své pracovní sny, i když jsou tak různorodé. 

Pořád jsem přemýšlela nad tím, kolik je lidí, kteří netuší, že existuje multipotencialita a zbytečně se trápí a nerozumí sami sobě. Chtěla jsem všechno, co jsem se dozvěděla a čím jsem si sama prošla předat dál. Tak mě napadlo vše sepsat. 

Přináším vám tak eBook Když vás baví všechno, kde ve více než 10 000 slovech předávám vše, co vím.

Cena tohoto eBooku je  390 Kč,

V Česku zatím není moc dohledatelných informací o multipotencialitě. Tady najdete vše pohromadě a nemusíte trávit hodiny hledáním na internetu a překládáním z angličtiny, jako já. 

Mám také zkušenosti, že změny v životě se snáze provádějí, pokud máte průvodce, který vás vede krok za krokem. A v tom vidím především hodnotu tohoto eBooku. 

Za 390 Kč si můžete zajít na večeři, koupit lístek do divadla nebo zjistit, jak dělat vše, co vás baví.

Možná vás napadla některá z těchto otázek:

 • Je to pro všechny?
  Není. Je to pro ty, co mají velké množství zájmů a nedokáží se rozhodnout, kterým dát přednost a kolik jich vybrat. Pro ty, co jsou na životní křižovatce a nevědí, kudy se vydat a potřebují si utřídit své myšlenky. A naopak to není pro ty, co už mají ve svém životě jasno a už si vydělávají několika svými zájmy.
 • Není to moc peněz?
  Běžně utrácíme za nepotřebné věci, ale investovat do sebe nám dělá potíže, a to je velká škoda. Já vám nabízím průvodce, který může vést k vaší změně a díky kterýmu si můžete najít cestu, jak se věnovat tomu, co vás baví. Na jednom místě najdete vše, co potřebujete vědět, a to ani ne za cenu večeře pro dva v restauraci. Věřím, že investice vložená do eBooku se vám vrátí a navíc vás donutí nejen eBook přečíst, ale také vše uvést do praxe.
 • Skutečně mi kniha pomůže?
  Nemůžu vám slíbit, že se stane zázrak a během jednoho dne se vám změní život. Tak to nefunguje. Každá změna potřebuje čas a hlavně musíte vytrvat. Ebook je ale skvělý začátek. Nakopne vás a namotivuje, udělat si život po svém. Dostávám spoustu reakcí, že lidem pomohlo už jenom prvních pár stran, díky kterým pochopili, že nejsou divní a nenormální, když je láká vyzkoušet toho tolik. Ebook jim pomohl změnit myšlení a začali se na sebe dívat i jinak než jen kriticky. To je úžasný pokrok.
 • Nezjistím tyto informace jinde a zadarmo?
  Mně samotné zabralo spoustu času, než jsem prošla všechny zahraniční blogy a našla odpovědi na své otázky. Tady máte to nejdůležitější pohromadě. V Česku moc dohledatelných informací o multipotencialitě není. Jen ojediněle nějaký článek. Vy se tedy nemusíte trápit hledáním a překládáním. Navíc je vše upraveno a doplněno podle mých osobních zkušeností.

Pokud si stále nejste jistí, jestli je eBook to, co hledáte, mám řešení i pro vás.

Záleží mi na tom, aby byl pro vás eBook přínosem, proto se na něj vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. 

Pokud zjistíte, že informace v eBooku vám nepřinesly nic nového nebo obsahoval jiné věci než jste čekali, vrátím vám bez vyptávání peníze.

K eBooku vám navíc přidám několik úžasných bonusů.

Za cenu 390 Kč tedy získáváte:

 

eBook Když vás baví všechno

Aneb jak se uživit, vydělávat a najít svou životní cestu jako multipotenciál, kde se mimo jiné dozvíte:

4 základní modely, jak vydělávat

3 důležité věci ke vztahu k práci

Jak vybrat, co vás bude živit

Na které projekty se zaměřit

Jak to mám já

Stanovení prvních kroků

Jak nakládat s časem

Kde a kým se inspirovat

Pracovní sešit

Bonusový sešit doplňuje eBook Když vás baví všechno a vede vás krok za krokem po nové cestě.

Pokud sešit poctivě vyplníte, máte velkou šanci, že najdete směr, kterým se vydat.

Tento pracovní sešit v hodnotě 290 Kč získáváte zcela zdarma.

 

Checklist

Aby vám hledání vaší nové cesty šlo ještě lépe, připravila jsem pro vás checklist, kde si můžete postupně odškrtat kroky, které jste vypracovali v pracovním sešitě.

Checklist máte ode mě zcela zdarma.

Plánovače

Plánovače vám pomohou na vaší cestě a zajistí vám, že se budete posouvat k vaším snům a cílům. Obdržíte plánovač denní, týdenní, měsíční a roční. 

Plánovače máte ode mě zcela zdarma.

Doživotní aktualizace a má podpora

Velmi mi záleží na tom, aby vám byl eBook co největším přínosem a pomohl vám žít takový život, jaký si přejete. Ebook zahrnuje obecné rady, které může uplatnit každý, ale situace každého z vás je jiná a jedinečná. Proto vám společně s eBookem nabízím svou podporu. Kdykoli se na mě můžete obrátit a já s vámi vaši současnou situaci ráda po e-mailu proberu a pomohu vám najít směr, kterým se vydat.

Běžně může stát taková konzultace stovky až tisíce korun, já vám ji nabízím zcela zdarma.

Také máte ode mě doživotní aktualizaci eBooku. Vždy, když něco do eBooku doplním, okamžitě vám to pošlu.

eBook už četlo několik spokojených čtenářů a tohle jsou jejich reakce:

Jani, ten ebook je úžasný! hodně pocitů a myšlenek jsem si díky němu utřidíla a i pokud po něm sáhne i nemultipotenciál (protože původně jsem o takovém slově ani nevěděla), rozhodně nebude litovat. Je v něm mnoho motivačních informací, AHA momentů a myšlenek pro každého! Díky, za Tvého laskavého průvodce pro nás, kteří si myslíme, že máme splašené myšlenky:-) Tvoje konkrétní zkušenosti, tipy, odkazy, praktické cvičení a jasné informace nenechají už nikoho tápat v nevědomosti a na křižovatce milionů cest!
Jitka Štipčáková
Jsem multipotenciální člověk. Proto jsem se moc těšila, až si Janin e-book přečtu. A přečetla jsem ho jedním dechem. Jednoduché a přitom efektivní návody, tipy a inspirace na to, jak se v té změti myšlenek, chtění a konání neztratit. Moc mi pomohl utřídit si některé myšlenky a nasměrovat tam, kam chci plout.
Anna Pačevová
Milá Jano! Jak krásné je zjistit, že nejsem exot. Že je nás víc (hodně), a že se máme kde propojit. To, co píšeš, to mi velmi souzní, mám to přesně tak také. Mnozí na mne hledí nechápavě, nechápou, čím vším se zabývám, a co všechno stíhám. A také to mám tak, že se často trápím, že toho nestíhám tolik, kolik bych chtěla (i když je toho stokrát víc, než u lidí kolem mne). Moc se mi Tvůj e-book líbí. Je jasný, výstižný, srozumitelný, podnětný. Oceňuji příklady - Tvoje i odkazy na jiné multi, i odkazy na různé stránky.
Pavla Kotyzová
E-book od Janči je pre mňa potvrdením toho, čo som už nejaký čas v sebe cítila, aj keď som netušila, že to, čo robím, patrí k "multipotencialite" alebo k "minimalizmu". Škoda, že som tieto veci nevedela odjakživa. Zjednodušila by som si život. K tomuto e-booku je dobré vrátiť sa vždy, keď niekto bude hľadať ďalšie smerovanie alebo si bude chcieť potvrdiť to, že "multipotenciálovia to tak proste majú"
Lucia Folder

Kupte si eBook Když vás baví všechno TEĎ!

Pokud nevíte co se sebou a přeskakujete z jedné věci na druhou, neodkládejte to a zkuste si poskládat své zájmy tak, aby vás bavily a uživily vás.

Klikněte na OBJEDNAT EBOOK a začněte si tvořit svou cestu.

 

„Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.“

Seneca

Klikněte na tlačítko OBJEDNAT EBOOK a vyplňte objednávkový formulář. E-book vám přijde e-mailem v pdf poté, co se objeví úhrada na mém účtu.

Jana Dolenská

Nenašli jste odpověď na váš dotaz? Obraťte se na mě, ráda vám vše zodpovím na jana@domovmultipotencialu.cz

domovmultipotencialu.cz