2 roky s multipotencialitou

2 roky už píšu o multipotencialitě a pořád mě to baví. To je u mě něco vzácnýho 😀 Proto chci psát dál, protože chci využít toho, že mě nějaké téma baví tak dlouho a protože pořád věřím, že podobných lidí jako jsem já je spousta a řeší stejné problémy a zažívají stejné situace.

Dnes se tedy spolu ohlédneme za druhým rokem a prozradím vám, co pro vás chystám.

Co se během druhého roku událo?

  • Celkem jsem publikovala 13 článků. To je o 5 méně než loni, ale nechci psát články za každou cenu. Píšu jen, pokud mám v hlavě nějakou myšlenku, kterou vám chci předat a i v tomto roce bych to chtěla dělat stejně.
  • Nejčtenějším článkem je pro mě trochu překvapivě článek, který není přímo o multipotencialitě, ale o plánování. Jedná se o článek Denní plánování – plánovače ke stažení. Napsala jsem ho už v roce 2018, ale za minulý rok se vyšvihl právě mezi nečtenější. Aktuálně má přes 3 500 přečtení. To je na mém blogu opravdu vysoké číslo. Asi vás plánování baví a já jsem vlastně ráda, protože i pro mě je to oblíbené téma a asi se mu budu tento rok více věnovat.
  • Na druhé místo tak spadl článek Takže nejsem divná/ý, ale multiotenciální? Teď má přes 2 500 přečtení. Loni to bylo 1 571.
  • Ve skupině na facebooku je nás už 418 multipotenciálů (minulý rok to bylo 127) a na fanpage dokonce přes 1 200 (minulý rok to bylo necelých 700). To je úžasné, že je nás už tolik!
  • Instagram mě ze všech sítí baví asi nejvíc. Aktuálně je nás tam skoro 500 multíků. I když mi Instagram připadá super, přiznám se, že se tam pořád hledám v tom, co tam chci všechno přidávat a sdílet. Zatím je to takový mišmaš všeho, ale to ke mně asi sedí…
  • Mám radost, že čtete mé e-booky. E-book 7 úžasných schopností multipotenciálů už četlo přes 500 z vás a rozsáhlejší Když vás baví všechno už si pořídilo víc než 120 z vás.
  • Největší radost mi minulý rok udělalo oslovení z časopisu Týdeník Květy, jestli chci přispět do jednoho z jejich článků. Taková nabídka se neodmítá! A splnila jsem si tak svůj dětský sen být v časopise. Byl to úžasný pocit.
  • Poslední věc, která podle mě stojí za zmínku je, že jsem si zkusila navrhnout potisk na trička a tašky s motivem multipotenciality. Můžete si je pořídit u mě na blogu tady nebo na stránkách t-shock, pokud se chcete před ostatními hrdě hlásit ke své multipotencialitě 🙂

A co můj osobní život?

Rok 2018 byl pro mě docela přelomový hlavně proto, že jsem měnila práci a založila si tento blog. Oproti tomu se rok 2019 nezdá tak zajímavý, přesto se v něm pár důležitých okamžiků událo. Zmínila bych především tyto dvě:

Velká událost byla svatba mojí ségry, která proběhla v červnu a já byla hrdý svědek 🙂

Splnili jsme si s přítelem cestovatelský sen a podívali se do Londýna.

Tento rok očekávám bouřlivější a doufám, že si splníme víc cestovatelských snů. Zatím plánujeme procestovat Slovinsko.

A co dál?

Aktuálně pro vás tvořím online kurz na organizaci času a uspořádání života.

Nejčastěji jste mi totiž psali, že vás trápí v souvislosti s multipotencialitou, jak to všechno stíhat.

Napadlo mě předat vám, jak to řeším já a že není důležité jenom naskládat si milion činností do jednoho týdne, ale především se častěji zamýšlet nad tím, co vlastně chci ve svém životě mít.

Bude to třítýdenní kurz, podle kterého si projdete svůj stávající život a přeorganizujete tak, abyste v něm měli vše, co považujete za důležité.

Chtěla bych ho spustit na přelomu února a března, tak doufám, že to stihnu. Pokud vás to už teď zaujalo, můžete se zapsat na seznam čekajících. Kurz vám tak zaručeně neunikne a dám vám o něm vědět jako prvním a navíc za zvýhodněnou cenu!

Děkuji vám za druhý rok s vámi a doufám, že vás to se mnou bude dál bavit.

Mějte se krásně

Vaše Jana

Jsem Jana, baví mě asi milion věcí a ukazuju i ostatním, že není nutné se specializovat.  Protože když vás baví všechno, nejste divní, ale multipotenciální! O své zkušenosti se chci podělit s ostatními a ukázat jim, že být multipotenciální není nevýhoda, ale úžasná životní cesta plná zážitků a kreativity. Jsem autorka eBooku Když vás baví všechno>>. Více o mně si můžete přečíst tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů